KALİTE POLİTİKAMIZ

Vizyonumuz

FERROSER’in öncelikli belirlediği hedef Kalite, Müşteri Memnuniyeti, Liderlik, Dürüstlük, İnsan, Çevre ve Tedarikçilerine verdiği değerler ile listelenmektedir. Ekip çalışmasıyla uzun vadeli müşteri ilişkilerinin devamı için kendisini sürekli geliştirmektedir. Biz ilişkilerimizde açık ve dürüst olmaya söz veriyoruz.

Misyonumuz

FERROSER, uzun yıllardır edindiği tecrübeler ışığında ve müşterilerine vermiş olduğu güven sonucunda Türkiye ve komşu ülkelerinin Demir ve Çelik sektöründeki Lider Tandiş Nozulu üreticilerinden biri olmuştur. Demir-Çelik ve Çimento Sektöründe de yerini daha sağlamlaştırmayı ve büyümeyi hedefleyen firmamız yatırımlarına devam edecektir. Firmamızın hedefi kısa zamanda toplam kalite yönetim sistemi (TKY) ile teknolojiyi etkin bir şekilde birleştirerek kusursuz iş modeline ulaşmaktır.

Temel Hedefimiz

• “Müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu ürünleri “Toplumsal Sorumluluk Bilinciyle” isteklere uygun tarzda ve zamanında üreterek “Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti” sağlamak,”

• “Toplam Kalite” anlayışı doğrultusunda ürünlerimizin kalitesini sürekli iyileştirerek çalışanlar, tedarikçiler ve müşterilerimiz arasında güven ortamı oluşturmaktır. ”

• “Müşteriye kalite, fiyat ve zamanında teslimat konusunda vereceğimiz güven, geleceğimizin teminatıdır.”